Złoto o smaku goryczy...

Mamy to! Kolejny rok z rzędu nasza placówka otrzymuje Złotą Tarczę w rankingu "Perspektyw".


I choć jest powód do dumy i radości, czujemy wciąż niesmak. Dwa dni trwały usilne prośby o korektę błędnie wyliczonych pozycji dla naszej szkoły. Ciężka praca naszych 6 olimpijczyków i ich nauczycieli nie została uwzględniona w rankingu. Mieliśmy 121 miejsce, co nie zgadzało się z naszymi wyliczeniami. Po dwóch dniach rozmów skorygowano pierwotne wyliczenia i dziś możemy już się pochwalić: MAMY ZŁOTĄ TARCZĘ. Zajmujemy 30 miejsce wśród wszystkich szkół technicznych w Polsce, szóste w Małopolsce i PIERWSZE w powiecie limanowskim!

Dziękujemy naszym uczniom za ich chęć do wytężonej pracy, a nauczycielom za czas poświęcany uczniom.

Poniżej przedstawiamy pismo przesłane przez fundację Perspektywy, w którym zamieszczają swoje przeprosiny.

Przeprosiny Perspektyw

Wspierają nas: