Sukcesy sportowe

Sukcesy sportowe uczniów ZSOiZ w latach 2010 – 2017

Rok szkolny 2016/2017

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Mężczyzn

- II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

- II miejsce Kingi Zelek oraz III miejsce Ilony Faron w Biegu Kibica organizowanego podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy

- III miejsce reprezentacji dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

- III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce

- I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Kielcach

- IV miejsce w ekstralidze oraz VIII miejsce w pierwszej lidze reprezentacji chłopców w piłce nożnej futsallima

- VI miejsce reprezentacji chłopców w Powiatowej Lidze Piłki Siatkowej

Rok szkolny 2015/2016

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

- II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Skład zespołu: Iwona Bolsęga, Maria Trystuła, Edyta Janas

- III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Kielcach

- III miejsce w ekstralidze oraz VIII miejsce w pierwszej lidze reprezentacji chłopców w piłce nożnej w lidze futsal

- I miejsce dla Łukasza Kulpy w Narciarstwie Alpejskim

- II miejsce w szachach drużynowo (3 chłopców +1 dziewczyna) oraz indywidualnie 1 Patrycji Wielochy w Mistrzostwach Powiatu (w zawodach wojewódzkich 11 miejsce najwyżej sklasyfikowana zawodniczka bez kategorii)

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

- I miejsce dla Anny Kuzar w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie sportowym

- II miejsce dla reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie 4x100m.

- II miejsce dla Zelek Kingi w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

- III miejsce dla Adriana Walasika w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie

- I miejsce reprezentacji dziewcząt (Edyta Janas, Dominika Matras) oraz chłopców (Piotr Tokarz, Tomasz Pach) w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej

Klasyfikacja generalna szkół III miejsce!!!

Rok szkolny 2014/2015

- II miejsce Krzysztofa Króla w biegu kibica organizowanego podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy

- III miejsce reprezentacji chłopców w mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

- II miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Skład zespołu: Iwona Bolsęga, Maria Trystuła, Edyta Janas

- VI miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Kielcach

- I miejsce w pierwszej lidze reprezentacji chłopców w piłce nożnej futsallima tym samym wywalczenie awansu do ekstra ligi

- II miejsce dla Łukasz Kulpy w Narciarstwie Alpejskim

- II miejsce dla Grzegorza Króla w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w skoku w dal.

- III miejsce dla reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie 4x100m.

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie drużynowym

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Rok szkolny 2013/2014

- II miejsce Krzysztofa Króla oraz I miejsce Justyny Musiał w biegu kibica organizowanego podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

- I miejsce dla Michała Kaptura oraz II miejsce dla Tomasza Talaski w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w skoku w dal

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie szwedzkiej.

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

- II miejsce reprezentacji chłopców oraz III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej

- III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym w składzie Iwona Bolsęga, Maria Trystuła, Paulina Filipek

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

- II miejsce dla Łukasz Kulpy w Narciarstwie Alpejskim

- III miejsce dla Krzysztofa Król w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

- I miejsce dla Tokarza Przemysława oraz II miejsce dla Kapturkiewicza Tomasza w Mistrzostwach Powiatu w strzelectwie. Drużynowo chłopcy I miejsce natomiast dziewczęta III miejsce w składzie Franczak Małgorzata, Jańczy Barbara, Kęska Dominika

- I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Rok szkolny 2012/2013

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

- I miejsce dla Musiał Justyny oraz II miejsce dla Krzysztofa Króla w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie 4x100m.

- III miejsce dla Justyny Musiał w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA na dystansie 800m.

- III miejsce dla Agnieszka Wojtas w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA na dystansie 400m.

- I miejsce dla reprezentacji chłopców oraz III miejsce dla reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w lidze strzeleckiej, indywidualnie I miejsce Tokarz Przemysław II miejsce Tomasz Kapturkiewicz

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Rok szkolny 2011/2012

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

- I miejsce dla Musiał Justyny w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

- I miejsce dla Musiał Justyny w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w biegu na 800m.

- III miejsce dla reprezentacji chłopców oraz III miejsce dla reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w lidze strzeleckiej, indywidualnie III miejsce Barbary Jańczy, II miejsce Tomasz Kapturkiewicz

- I miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Rok szkolny 2010/2011

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej

- III miejsce dla Sajdak Krzysztof oraz Mateusza Tokarczyka w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

- III miejsce dla Jana Michalika w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w konkurencji pchnięcia kulą.

- III miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej lidze LA w sztafecie szwedzkiej.

- II miejsce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Wspierają nas: